Wczytuję dane...
Regulamin

Regulamin dla zamówień za pośrednictwem www.ubrany.com

1. Zawarcie umowy i dostawa towaru:

1.1 Na www.ubrany.com umowy zawieramy wyłącznie w języku polskim. Stroną sprzedającą umowy jest firma Ubrany Jakub Patkowski, Bolesława Prusa 91/1a, 50-316 Wrocław.

1.2 Kliknięcie przycisku „potwierdź zamówienie” powoduje złożenie wiążącego zamówienia na produkty znajdujące się w koszyku. Zawarcie wiążącej umowy następuje wraz z otrzymaniem przez Państwa potwierdzenia zamówienia. Prosimy zwrócić uwagę, że produkty zamówione przez Państwa wysłane zostaną po opłaceniu przez Państwa ich pełnej ceny (z zastrzeżeniem punktu 3.2 poniżej) oraz kosztów dostawy, o ile nie są one pokrywane przez nas zgodnie z zasadami wyznaczonymi dla darmowych przesyłek.

1.3 Zamówienia realizujemy na terenie Polski oraz w wybranych krajach poza jej granicami. W przypadku podania terminu dostawy w dniach roboczych należy rozumieć pod tym pojęciem wszystkie dni od poniedziałku do piątku włącznie, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

2. Ceny, koszty wysyłki i czas wysyłki:

2.1 Obowiązują ceny oferowane w chwili złożenia zamówienia. Oferowane ceny są cenami końcowymi, to znaczy, że zawierają także podatek VAT w aktualnie obowiązującej wysokości. Aż do chwili pełnej zapłaty ceny sprzedaży towar pozostaje własnością firmy Ubrany.

2.2 Koszty wysyłki, za wyjątkiem promocji dotyczącej darmowej wysyłki dla zamówień krajowych powyżej 249zł pokrywa kupujący.

2.3 Sprzedający gwarantuje nadanie przesyłki w terminie do 24h od daty zakupu, jeżeli zakup został dokonany w dni powszednie (nie dotyczy dni wolnych oraz świąt państwowych)

3. Płatności:

3.1 Oferujemy następujące rodzaje płatności: przelew na konto, szybki przelew internetowy (płatności RedCart), płatność przy odbiorze. W przypadku każdego zamówienia zastrzegamy sobie prawo nieoferowania niektórych rodzajów płatności i oferowania innych. Wszelkie koszty transakcji finansowych ponoszą Państwo.

3.2 W przypadku zakupu przy użyciu karty kredytowej obciążenie konta karty kredytowej następuje dopiero wraz z wysłaniem przez nas zamówienia.

3.3 Wyrażają Państwo niniejszym zgodę na otrzymywanie informacji o uznaniach na rachunku wyłącznie w formie elektronicznej.

4. Kupony rabatowe i ich wykorzystywanie:

4.1 Kupony rabatowe to bony, które nie mogą zostać nabyte drogą kupna, lecz są wydawane jedynie w ramach kampanii reklamowych, i mają określony okres ważności.

4.2 Kupony rabatowe można wykorzystać tylko w określonym czasie i tylko w ramach jednego zamówienia. Kuponów rabatowych nie można wykorzystywać do nabywania kart upominkowych. Prosimy pamiętać, że kupony rabatowe mogą być powiązane z minimalną wartością zakupu.

4.3 Wartość towaru musi być nie mniejsza niż kwota na kuponie rabatowym. Ewentualna różnica w przypadku wyższej wartości towaru może zostać wyrównana płatnością dokonaną na jeden z oferowanych sposobów. Kupon rabatowy nie może zostać wypłacony gotówką, nie jest także oprocentowany. Nie można otrzymać zwrotu kuponu rabatowego, kiedy towar zostanie całkowicie lub częściowo zwrócony.

4.4 Kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane jedynie przed zakończeniem procedury zamawiania. Wykorzystanie późniejsze nie jest możliwe. Kuponów rabatowych nie można przenieść na osoby trzecie. W braku innych uzgodnień nie można łączyć kilku kuponów rabatowych.

4.5 Jeśli podczas swoich zakupów skorzystają Państwo z kuponu rabatowego, to zastrzegamy sobie prawo do naliczenia pierwotnej ceny towarów, które Państwo zachowają, jeżeli - ze względu na odstąpienie przez Państwa od umowy - całkowita wartość zamówienia spadnie poniżej wartości kuponu rabatowego.

5. Karty upominkowe i ich wykorzystywanie:

5.1 Karty upominkowe to bony, które można nabyć drogą kupna. Można je wykorzystać wyłącznie do nabycia produktów w sklepie Ubrany, jednak nie do nabycia dalszych kart upominkowych. Jeśli wartość karty upominkowej nie wystarczy do złożenia zamówienia, to różnicę można pokryć przy użyciu jednej z oferowanych metod płatności.

5.2 Karty upominkowe i kwoty naliczone na Państwa koncie mogą zostać wykorzystane tylko przed zakończeniem procedury zamawiania. Kwota karty upominkowej nie może być wypłacona w gotówce, nie są na nią także naliczane odsetki. W celu skorzystania z kwot z kart upominkowych zapisanych na Państwa koncie lub sprawdzenia wysokości kwoty zdeponowanej na koncie klienta.

6. Ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu:

W celu skorzystania z prawa do odstąpenia od umowy prosimy o zapoznanie się z zakładką ,,prawo do odstąpienia od umowy'' dostępną na dole strony w stopce. 

7. Zwroty płatności:

Wszelkie zwroty płatności wykonywane są automatycznie na konto używane przez Państwa do zapłaty. W przypadku zapłaty przelewem na konto płatności zostaną zwrócone na konto, z którego dokonano przelewu. W przypadku zapłaty przez płatności RedCart przy pomocy karty kredytowej zwrot nastąpi na powiązane konto lub konto karty kredytowej. Jeśli w czasie zakupu skorzystali Państwo z karty upominkowej, to odpowiednia kwota zostanie zwrócona na Państwa saldo i będzie mogła zostać wykorzystana podczas kolejnych zakupów.

8. Ustawowa odpowiedzialność za wady produktów:

8.1 Zobowiązujemy się do dostarczenia Państwu produktów wolnych od wad.

8.2 W przypadku wszelkich wad produktów zamówionych za pośrednictwem www.ubrany.com ponosimy ustawową odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady, wynikającą z art. 556 i następnych ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U.2016.380 j.t. z późn. zm.).

9. Reklamacje:

9.1 Wszelkie reklamacje dotyczące produktów, jak również przebiegu realizacji Państwa zamówienia należy składać e-mailem na adres kontakt@ubrany.com lub telefonicznie. W ten sam sposób możecie Państwo zgłaszać wszelkie problemy z odbiorem przesyłki zwrotnej przez kuriera.

9.2 W niektórych przypadkach możemy poprosić Państwa o przesłanie nam zdjęć produktów podlegających reklamacji.

9.3 Państwa reklamacja zostanie przez nas rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego. O ewentualnych brakach w zgłoszeniu reklamacyjnym powiadomieni zostaną Państwo przez nas niezwłoczne. Wraz z takim zawiadomieniem przesłana zostanie Państwu informacja, w jaki sposób należy uzupełnić braki w zgłoszeniu reklamacyjnym.

9.4 Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji nie podlegają następujące uszkodzenia produktów: - naturalne zużywanie się produktów; - części wymienne, - uszkodzenia mechaniczne (otarcie, rozerwanie, naderwanie bądź zadrapanie, oderwanie ozdób, zamka, zaczepów itp.) powstałe w trakcie użytkowania produktów przez Państwa, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji; - uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania  odzieży i dodatków niezgodnie z przeznaczeniem; - przebarwienia odzieży, - wygoda odzieży, przemakanie odzieży (o ile w opisie nie jest napisane, iż towar jest wodoodporny).

9.5 Informujemy jednocześnie, iż przysługuje Państwu możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń zgodnie z procedurą Internetowego Rozstrzygania Sporów opracowaną przez Komisję Europejską dostępną na stronie internetowej: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show .

10. Zmiany w regulaminie:

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie bez podania przyczyny i bez informowania użytowników w dowolnym momencie, i w dowolnym zakresie.

Dane właściciela serwisu:

Ubrany Jakub Patkowski, Bolesława Prusa 91/1a, 50-316 Wrocław, NIP 6131578547, REGON 367540539, tel.+48501874065, kontakt@ubrany.com